TICO dominuje oboru manipulační techniky nepřetržitě již od roku 2001. Vedle výroby a prodeje vozíků jsou její součástí i další úspěšné společnosti podnikající v oboru automotive nebo v textilním a elektrotechnickém průmyslu a v dalších oborech.
Manipulační technika je koncentrována do společnosti Toyota Material Handling Group (TMHG). Ta je tvořena pěti regionálními divizemi pokrývajícími Evropu, Severní Ameriku, Japonsko a Čínu. Ostatní země asijského a amerického kontinentu zastřešuje divize International. Toyota Material Handling Europe reprezentuje značky Toyota a BT v Evropě. Je aktivní ve více než 30 zemích, disponuje 3 výrobními závody a více než 4 800 servisními techniky.

BT Levio s centrálně umístěnou řídicí ojí nabízí jednoduché ovládání (pro praváky i leváky)
Häkan Dahllöf, prezident TMHE, komentoval světové prvenství následujícími slovy: „Jako součást světové jedničky v manipulační technice má Toyota Material Handling Europe zdroje a zkušenosti, díky kterým může svým zákazníkům nabídnout špičkové produkty, služby a řešení, které představují skutečnou přidanou hodnotu v dnešních nelehkých ekonomických podmínkách. I v těchto náročných časech jsme hluboce odhodláni být i nadále spolehlivým obchodním partnerem, dnes i kdykoli v budoucnu.”